Hizmetlerimiz

RÜZGAR ENERJİ

SANTRALLERİ


Firmamız; deneyimli kadro ve geniş danışman ağı ile rüzgar enerji santralleri üzerine yatırımcılara her alanda destek vermektedir. Güncel teknolojiyi takip ederek, doğru çözümleri üretip geçerli tüm mevzuatlara uygun hale getirip projelerin başarılıyla ve zamanında tamamlanmasını hedeflemektedir.

Aynı zamanda aşağıdaki hizmetleri de gerçekleştirmekteyiz.

 
1
Yatırım Danışmanlığı ve İşveren Mühendisliği
2
Türbin Temel Dizaynı ve İnşaatları (CBoP)
3
Ulaşım Yolları ve Platform İnşaatları
4
Şalt Sahası ve İdari Bina İnşaatları
 

HİDROELEKTRİK

SANTRALLERİ


Firmamız bünyesinde; işletmesi devam eden santrallerde, oluşabilecek durumlara karşı inşaat ve mekanik çalışmaları yapmaktayız. Olası arıza durumlarında en hızlı ve en doğru biçimde arıza müdahalesi gerçekleştirip, üretim kaybını engellemeyi hedeflemekteyiz. İnovatif çalışmalar yaparak, tesislerin emre amadeliğini arttırmak arızaya müdahale yerine arıza olmadan engelleme çalışmalarını ve tedbirlerini almaktayız. Geliştirme ve yatırım safhasında olan HES projeleri için aşağıdaki hizmetlerde de çalışmaktayız.

 
1
Yatırım Danışmanlığı ve İşveren Mühendisliği
2
Fizibilite-Kati- Uygulama Projelerinin Hazırlanması
3
Baraj, Regülatör, İletim Tüneli ve Kanalı İnşaatları
4
Santral Binası İnşaatları
 

GÜNEŞ ENERJİ

SANTRALLERİ


Yatırımcılarımıza, kendi alanlarında deneyimli kadro ile ticari çatı uygulamalarından arazi tipi PV sistemlerine kadar her noktada ve her aşamada teknik danışmanlık ve taahhüt hizmetleri vermekteyiz. Proje geliştirme aşamalarında fizibilitelerinin hazırlanması, PV modül seçimi, saha faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi veya denetlenmesi, Yüklenici ihale süreçlerine hazırlık, teknik ve idari danışmanlık, İşveren Mühendisliği ve saha-kabul test ve devreye alma çalışmalarına iştirak ve denetim hizmetleri vermekteyiz.

 
 
4
Proje Yönetimi ve Gözetim Hizmetleri
5
İşletme ve Bakım Hizmetleri
 
NEDEN BİZ

YÜKSEK KALİTE
KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ HİZMETBİZE ULAŞ